2018 Паневежес

"Гиря у тебя должна быть точная и правильная"

Второзаконие 25:15а

2018 Паневежес

Чемпионат Литвы

 

 

JAUNUČIŲ AMŽIAUS GRUPĖ

 

Vardas, pavardė

Gimimo metai

Komanda

Svarstis

Svoris

Dvikovė

Taškai

Vieta

Stūmimas

Rovimas

       

iki 58

       

Erikas Kocys

2004

Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija

16

43,5

55

74

92

II

Tauras Paliokas

2002

Kauno miesto gimnazijos

16

52,9

21

71

56,5

III

Justas Gruduls

2003

„Tauro svarstis“

12

53,5

132

176

110

I

Žygimantas

Tamutis

2002

Kauno miesto gimnazijos

12

55

20

40

20

V

Augustas

Kučinskas

2002

Kauno miesto gimnazijos

16

56,5

15

50

40

IV

       

iki 68

       

Tomas Sidabras

2003

„Tauro svarstis“

12

59

115

130

90

III

Vladas Varnas

2002

Ukmergės r. Taujėnų gimnazija

16

59,2

17

71

52,5

V

Ignas Pukelis

2002

Kauno miesto gimnazijos

16

66

40

77

78,5

IV

Tomas Bačiulis

2002

„Tauro svarstis“

16

67,8

86

198

185

II

Justinas Smulkys

2002

Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija

16

67,9

111

179

200,5

I

       

virš 78

       

Simonas Skučas

2002

Kauno miesto gimnazijos

16

78,5

19

65

51,5

II

Vidas Varnas

2002

Ukmergės r. Taujėnų gimnazija

16

93,3

33

80

73

I

 

 

 

JAUNIŲ AMŽIAUS GRUPĖ

 

Vardas, pavardė

Gimimo metai

Komanda

Svarstis

Svoris

Dvikovė

Taškai

Vieta

Stūmimas

Rovimas

       

iki 53

       

Erikas Kocys

2004

Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija

16

43,5

55

74

92

I

Tauras Paliokas

2002

Kauno miesto gimnazijos

16

52,9

21

71

56,5

II

       

iki 58

       

Žygimantas Tamutis

2002

Kauno miesto gimnazijos

12

55

20

40

20

IV

Lukas Žižys

2001

Ukmergės r. Taujėnų gimnazija

16

56

30

60

60

II

Justas Šidlauskas

2001

„Tauro svarstis“

16

56,5

90

182

181

I

Augustas Kučinskas

2002

Kauno miesto gimnazijos

16

56,5

15

50

40

III

       

iki 63

       

Lukas Tamoševičius

2000

Kuršėnų „Kristalas“

16

60,5

56

50

81

III

Matas Čepulis

2000

„Tauro svarstis“

24

61,8

80

150

310

I

Jonas Litkauskas

2001

„Tauro svarstis“

16

62

80

132

146

II

       

iki 68

       

Ernestas Augustinas

2001

Tauragės r. Skaudvilės gimnazija

24

65,7

80

100

260

I

Ignas Pukelis

2002

Kauno miesto gimnazijos

16

66

40

77

78,5

VII

Justinas Smulkys

2002

Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija

16

67,9

111

179

200,5

II

Lukas Čepaitis

2000

Kauno miesto gimnazijos

16

66

79

140

149

V

Mantas Grigas

2000

Kuršėnų „Kristalas“

16

67,2

90

171

175,5

III

 

 

 

Marius Sora

2001

Ukmergės r. Taujėnų gimnazija

16

67,2

93

165

175,5

IV

Aurijus Sabaitis

2000

„Tauro svarstis“

16

66,5

100

 

100

VI

       

iki 73

       

Dovydas Giačas

2001

„Tauro svarstis“

24

70

70

61

201

I

Benas Martinonis

2000

Ukmergės r. Taujėnų gimnazija

16

70

53

122

114

IV

Manvydas

Astramskas

2000

Ukmergės r. Taujėnų gimnazija

16

70

23

75

60,5

V

Marius Gudelis

2000

Kauno miesto gimnazijos

16

71,5

80

110

135

II

Justas Šiurkus

2000

Kuršėnų „Kristalas“

16

71,5

74

115

131,5

III

       

iki 78

       

Valentinas Auglys

2000

Ukmergės r. Taujėnų gimnazija

16

73,1

100

215

207,5

II

Justinas Račas

2000

Krakės

16

73,6

96

191

191,5

IV

Domantas

Astramskas

2001

Ukmergės r. Taujėnų gimnazija

16

76,7

53

102

104

V

Aurimas Stulgys

2000

„Tauro svarstis“

24

77

106

121

333

I

Linas Degutis

2001

Tauragės r. Skaudvilės gimnazija

16

77,7

103

180

193

III

Regimantas

Kasparas

2000

Kuršėnų „Kristalas“

16

77,8

37

69

71,5

VI

       

iki 85

       

Žanas Sabulis

2000

Krakės

16

78,1

53

140

123

I

Simonas Skučas

2002

Kauno miesto gimnazijos

16

78,5

19

65

51,5

II

       

virš 85

       

 

 

 

Antanas Lukošius

2001

Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija

24

87,5

55

110

220

V

Evaldas Rimša

2000

Kuršėnų „Kristalas“

32

88

29

67

250

III

Narvydas

Janušauskis

2000

„Tauro svarstis“

16

92,8

142

207

245,5

IV

Tomas Vyšniauskas

2000

Krakės

24

96

66

140

272

I

Mantas Ramonas

2000

Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija

24

98,7

70

112

252

II

 

Vardas, pavardė

Gimimo metai

Komanda

Svarstis

Svoris

Rovimas

Taškai

Vieta

       

iki 53

     

Violeta Liegytė

2003

Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija

12

52,9

150

75

I

Gereta Vaišvilaitė

2002

Kuršėnų „Kristalas“

16

55,7

45

45

II

       

iki 63

     

Gabrielė Kuršaitytė

2003

„Tauro svarstis“

12

60,5

178

89

I

Miglė Valikonytė

2001

Ukmergės r. Taujėnų gimnazija

12

62,8

127

63,5

II

       

virš 63

     

Rūta Lembutytė

2000

Tauro Svarstis

12

67,8

133

66,5

III

Ugnė Tamoševičiute

2002

Kuršėnų „Kristalas“

16

67,9

70

70

II

Ramunė Lukošiūtė

2002

Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija

16

74,2

71

71

I

 

 

 

 

 

JAUNIMO AMŽIAUS GRUPĖ

 

Vardas, pavardė

Gimimo metai

Komanda

Svarstis

Svoris

Dvikovė

Taškai

Vieta

Stūmimas

Rovimas

       

iki 63

       

Lukas

Tamoševičius

2000

Kuršėnų „Kristalas“

16

60,5

56

50

81

I

       

iki 68

       

Ernestas

Augustinas

2001

Tauragės r. Skaudvilės gimnazija

24

65,7

80

100

260

I

Lukas Čepaitis

2000

Kauno miesto gimnazijos

16

66

79

140

149

III

Mantas Grigas

2000

Kuršėnų „Kristalas“

16

67,2

90

171

175,5

II

       

iki 73

       

Marius Gudelis

2000

Kauno miesto gimnazijos

16

71,5

80

110

135

II

Justas Šiurkus

2000

Kuršėnų „Kristalas“

16

71,5

74

115

131,5

III

Ruslanas Kirijenka

1999

Jonava

32

72,9

50

66

332

I

       

iki 78

       

Linas Degutis

2001

Tauragės r. Skaudvilės gimnazija

16

77,7

103

180

193

I

Regimantas

Kasparas

2000

Kuršėnų „Kristalas“

16

77,8

37

69

71,5

II

       

iki 85

       

 

 

 

Gytis Ūselis

1998

Kuršėnų „Kristalas“

32

80

102

100

608

I

Vaidas Lukošius

1999

Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės

gimnazija

24

83

56

56

168

II

       

iki 95

       

Eimantas Semėnas

1997

Vilniaus Universitetas

24

86

57

140

254

I

Karolis

Račkauskas

1999

Tauragės r. Skaudvilės gimnazija

24

86,5

33

69

135

III

Evaldas Rimša

2000

Kuršėnų „Kristalas“

32

88

29

67

250

II

       

virš 95

       

Mantas Ramonas

2000

Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės

gimnazija

24

98,7

70

112

252

I

 

 

Vardas, pavardė

Gimimo metai

Komanda

Svarstis

Svoris

Rovimas

Taškai

Vieta

       

iki 68

     

Violeta Liegytė

2003

Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija

12

52,9

150

75

III

Gereta Vaišvilaitė

2002

Kuršėnų „Kristalas“

16

55,7

45

45

IV

Oresta Vaicekauskaitė

1996

Uranas/ASU

16

61,2

180

180

I

Austėja Kilikevičiūtė

1996

Vilniaus universitetas

16

63,8

77

77

II

       

virš 68

     

Domantė Milčiutė

2001

Kuršėnų „Kristalas“

12

70,5

74

37

III

Giedrė Vikniūtė

1999

Kuršėnų „Kristalas“

24

72

114

228

I

 

 

 

Ugnė Tamoševičiute

2002

Kuršėnų „Kristalas“

16

68,2

70

70

II

SUAUGUSIŲJŲ AMŽIAUS GRUPĖ

 

Vardas, pavardė

Gimimo metai

Komanda

Svarstis

Svoris

Dvikovė

Taškai

Vieta

Stūmimas

Rovimas

       

iki 73

       

Povilas Kačinskas

1990

32

72

49

66

328

I

       

iki 78

       

Vilius Glušokas

1983

Panevėžio r.

32

75

66

130

524

II

Justas Optas

1995

„Tauro svarstis“

32

77

66

150

564

I

       

iki 85

       

Gytis Ūselis

1998

Kuršėnų „Kristalas“

32

80

102

100

608

II

Julius Optas

1995

„Tauro svarstis“

32

84

88

150

652

I

Giedrius Vaitukaitis

1986

Vilniaus universitetas

32

84,9

41

76

316

III

       

iki 95

       

Andrius Kubilius

1992

„Suvalkijos ąžuolas“,

Marijampolė

32

94,9

56

93

410

I

Bronius Stankevičius

1960

Uranas

32

92,8

37

91

330

II

Eimantas Semėnas

1997

Vilniaus Universitetas

24

86

57

140

254

IV

Artūras Talijūnas

1981

Kuršėnų „Kristalas“

24

94,8

77

154

308

III

       

virš 95

       

Simonas Grinskis

1993

SK „Jėga“

32

98

20

38

156

III

 

 

 

Dangiras Lukošius

1989

Vilniaus universitetas

32

104

86

117

578

II

Tomas Miežlaiškis

1971

„Suvalkijos ąžuolas“,

Marijampolė

32

109

86

130

604

I

 

 

Vardas, pavardė

Gimimo metai

Komanda

Svarstis

Svoris

Rovimas

Taškai

Vieta

       

iki 58

     

Rūta Šalkauskaitė

1995

Vilniaus universitetas

16

56,4

95

95

I

       

iki 63

     

Oresta Vaicekauskaitė

1996

Uranas/ASU

16

61,2

180

180

I

       

iki 68

     

Vilma Bečelienė

1963

SK „Jėga“

12

63,3

112

56

III

Austėja Kilikevičiūtė

1996

Vilniaus universitetas

16

63,8

77

77

II

Indrė Gurnickienė

1986

Kaunas

16

66,5

111

111

I

       

virš 68

     

Domantė Milčiutė

2001

Kuršėnų „Kristalas“

12

70,5

74

37

III

Giedrė Vikniūtė

1999

Kuršėnų „Kristalas“

24

72

114

228

I

Židrune Nakčiūnaitė

1977

Pakruojo rajonas

16

132,5

130

130

II

 

 

 

 

 

40-49 METŲ SENJORŲ AMŽIAUS GRUPĖ

 

Vardas, pavardė

Gimimo metai

Komanda

Svarstis

Svoris

Dvikovė

Taškai

Vieta

Stūmimas

Rovimas

       

iki 85

       

Valdas Vaicekauskas

1969

Uranas

24

80

83

209

375

I

       

virš 85

       

Paulius Visockas

1975

„Tauro svarstis“

24

97

62

111

235

II

Tomas Miežlaiškis

1971

"Suvalkijos ąžuolas",

Marijampolė

32

109

86

 

344

I

 

50-59 METŲ SENJORŲ AMŽIAUS GRUPĖ

 

Vardas, pavardė

Gimimo metai

Komanda

Svarstis

Svoris

Dvikovė

Taškai

Vieta

Stūmimas

Rovimas

       

iki 85

       

Romanas Bukinas

1963

Degaičių sporto klubas

16

71,5

114

183

205,5

II

Jonas Grinas

1957

Biržai

24

80,2

58

158

274

I

       

virš 85

       

Bronius Stankevičius

1960

Uranas

32

92,8

37

91

330

I

 

 

 

Dainius Girdvilis

1964

SK „Jėga“

24

110,3

25

60

110

II

 

 

60-64 METŲ SENJORŲ AMŽIAUS GRUPĖ

 

Vardas, pavardė

Gimimo metai

Komanda

Svarstis

Svoris

Dvikovė

Taškai

Vieta

Stūmimas

Rovimas

       

iki 85

       

Jonas Grinas

1957

Biržai

24

80,2

58

158

274

I

       

virš 85

       

Kęstutis Kasparavičius

1955

Degaičių sporto klubas

16

91

40

190

135

II

Žilvinas Kazlauskas

1957

SK „Jėga“

32

94,6

25

60

220

I

 

65-69 METŲ SENJORŲ AMŽIAUS GRUPĖ

 

Vardas, pavardė

Gimimo metai

Komanda

Svarstis

Svoris

Dvikovė

Taškai

Vieta

Stūmimas

Rovimas

       

virš 85

       

Zenonas Maksimavičius

1950

SK „Jėga“

14

96

50

102

75,75

II

Romas Čenkus

1951

Degaičių sporto klubas

16

85,5

30

150

105

I

 

 

 

 

 

VIRŠ 70 METŲ SENJORŲ AMŽIAUS GRUPĖ

 

Vardas, pavardė

Gimimo metai

Komanda

Svarstis

Svoris

Dvikovė

Taškai

Vieta

Stūmimas

Rovimas

       

iki 85

       

Ričardas Drabavičius

1937

Jonava

12

76

31

184

61,5

III

Jonas Narkevičius

1948

SK „Jėga“

14

78,5

65

170

112,5

I

Ričardas Kupčinskis

1942

Vilniaus Kibirkštis

12

80

67

215

87,25

II

       

virš 85

       

Algirdas Navickas

1948

SK „Jėga“

12

85,1

80

216

94

I

 

 

 

ESTAFETĖS RUNGTIS – JAUNIŲ AMŽIAUS GRUPĖ

 

Vardas, pavardė

Komanda

Svarsčio svoris

Rezultatas

Taškai

Užimta vieta

Justinas Račas Žanas Sabutis

Tomas Vyšniauskas

 

„Krakės“

 

16 kg

 

144

 

144

 

III

Benas Martinonis Marius Sora Valentinas Auglys

 

 

16 kg

 

136

 

136

 

IV

Antanas Lukošius

Dovydas Giačas Aurijus Sabaitis

 

„Tauro svarstis“

 

24 kg

 

100

 

200

 

II

Matas Čepulis

Narvydas Janušauskas Aurimas Stulgys

 

„Tauro svarstis“

 

24 kg

 

142

 

284

 

I

Lukas Tamoševičius

Justas Šiurkus Mantas Grigas

 

„Kristalas“

 

16 kg

 

121

 

121

 

V

 

 

 

ESTAFETĖS RUNGTIS – JAUNIMO AMŽIAUS GRUPĖ

 

Vardas, pavardė

Komanda

Svarsčio svoris

Rezultatas

Taškai

Užimta vieta

Evaldas Rimša Ruslanas Kirijenka Gytis Ūselis

 

„Kristalas“

 

32 kg

 

95

 

190

 

I

Ernestas Augustinas Mantas Ramonas Vaidas Lukošius

Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija

 

24 kg

 

80

 

80

 

II

 

ESTAFETĖS RUNGTIS – SUAUGUSIŲJŲ AMŽIAUS GRUPĖ

 

Vardas, pavardė

Komanda

Svarsčio svoris

Rezultatas

Taškai

Užimta vieta

Justas Optas Julius Optas Dangiras Lukošius

 

„Tauro svarstis“

 

32 kg

 

119

 

119

 

I

Paulius Visockas Andrius Kubilius Tomas Miežlaiškis

 

„Suvalkijos ąžuolas“

 

32 kg

 

107

 

107

 

II

Povilas Kačinskas

Simonas Grinskis

SK „Uranas“

32 kg

77

77

III

 

 

 

Bronius Stankevičius

         

 

 

KOMANDINĖ ĮSKAITA

 

Komanda

Taškai

Suma

Vieta

Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija

20

20

14

18

20

0

0

0

20

20

132

IV

„Tauro svarstis“

20

20

20

18

20

20

20

20

20

16

194

I

SK „Jėga“

16

18

20

18

20

20

0

0

16

0

128

VI

Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla ir Kauno Maironio universitetinė gimnazija

15

18

18

15

16

14

18

16

0

0

130

V

SK „Kristalas“

16

20

18

18

20

18

18

0

20

18

166

II

Ukmergės r. Taujėnų gimnazija

14

20

18

15

15

14

18

14

18

0

146

III

Vilniaus universitetas

20

16

18

0

0

0

0

0

18

20

92

VII

Tauragės r. Skaudvilės gimnazija

20

20

16

0

0

0

0

0

0

0

56

IX

Degaičių sporto klubas

20

18

20

0